O Firmie

Firma działa na rynku od 01.03.1997 roku. W zakres naszych robót wchodzi wykonywanie nawierzchni parkingów, dróg, placów manewrowych, wjazdów do posesji, chodników z kostki betonowej, granitowej, ażurów. Stosujemy tylko materiały  z atestami i ze sprawdzonych źródeł. Wszystkie nawierzchnie układamy na podsypce cementowo-piaskowej lub grysie kamiennym co daje gwarancję trwałości. Wykonujemy także odwodnienia liniowe i burzowe z instalacją studni, a także układamy nawierzchnie ze spadkami (woda opadowa nie zalega na kostce). Klient może również liczyć na naszą pomoc w zaplanowaniu danego zadania pod wzgledem technicznym, jak i wizualnym.

Jesteśmy firmą w pełni usprzętowioną co daje nam możliwość kompleksowego wykonywania robót tzn. korytowanie, wywóz urobku, wykonanie podbudowy, położenie kostki, okrawężnikowanie. Dysponujemy wywrotką, ładowarkami, koparką, maszyną do układania krawężników i kostki brukowej, zagęszczarkami różnej wagi, walcem drogowym 10 ton, agregatami do kucia betonu, agregatami prądotwórczymi i wieloma innymi urządzeniami niezbędnymi w naszym fachu.

W naszej działalności stawiamy na jakość wykonywanych robót. Staramy się, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług, a czas danego zadania był ograniczony do niezbędnego minimum.Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem i wykwalifikowanym personelem. Stały nadzór właściciela firmy gwarantuje roboty na najwyższym poziomie i w jak najkrótszym czasie.


 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Z poważaniem,

Wiesław Świergoń

właściciel

Szybki kontakt

"Wadimex"
Wiesław Świergoń

Iłowa Szczepanów 43
68/360-06-91
502-656-703
603-929-791

Sprawdź nas w CIRF